Aplikace na HTC,MDA

 

SPBNews.cab (1,9 MB) - je aplikace pro čtení novinek,SPB News budete pokaždé informování o světě.

SPBWallet.cab (5,4 MB) - aplikace pro uložení hesel,nebo jakýchkoliv obchodních či firemních informaci,pinu,kodu atd... Aplikace vychází s předchozí aplikace "trezor" pro simbian (Nokia,samsung,...)

GoogleMaps.CAB (764,9 kB) - mapy celého světa které vám pomůžou se zorientovat v místě kde se právě nacházíte (nevíhoda je že potřebujete wi-fi připojení :( .)

tcmdpocketarm.cab (486,3 kB) - nejpoužívanější správce souborů

icq_mobile_for_windows_mobile-CZ.cab (1,1 MB) - spojovatel jako skype , kde si můžete posílat se kamarádem či kamarádkou psaníčka soubory atd...

JRDPO.jar (175,6 kB) - Jízdní řády dopravního podniku Ostrava  - úkáže vám kdy vám jede tranvaj,autobus.

Opera_Mobile_10_WM.cab (5,3 MB) - internetový prohlížeč 

Spb.Keyboard.v4.2.1.Build.3287.cab (3,4 MB) - softwarové klávesnice kde si můžete změnit skin 

Nimbuzz.cab (2,1 MB) - aplikace která zahrnuje všechny komunikační prostředky např: ICQ,Skype,facebook,twitter atd...

MSkip_ProPlus_Elegance_Naked_3.5_QVGA_093009.cab (1,1 MB) - SPB mobile shell SKIN.

MSkip_ProPlus_UltimateV2_3.5.1_QVGA_112909.cab (4 MB) - SPB mobile shell SKIN 

MSkip ProPlus_Elegance_3.5.3_QVGA_150110.cab (3,8 MB) - SPB mobile shell SKIN

LyricsFinder10.zip (32,9 kB)-Vyhledávání textů písní nebylo nikdy snazší. Už nemusíte otevírat internetový prohlížeč a složitě hledat slova skladby, které chcete znát. Místo toho zapnete tuto malou a kvalitně zpracovanou aplikaci, kam stačí napsat jméno skladby, autora anebo část textu, a za několik okamžiků máte výsledek. Již zobrazené texty se ukládají, takže se k nim můžete vrátit bez připojení k internetu. 
pocketbluechat.zip (7,2 kB)-Skvělý program pro chatování mezi PPC přes Bluetooth rozhraní. Ideální, pokud se nudíte ve škole nebo si nevíte rady při písemkách :-). Freeware.
S2U2_cz.zip (3,8 MB)-Populární aplikace pro uzamčení zařízení, která se inspirovala u iPhonu. Obrazovka uzamčeného zařízení zobrazuje informace o zmeškaných hovorech, zprávách nebo e-mailech, dále náhled na nadcházející události z kalendáře a naplánované úkoly.
Voyager31.zip (85,9 kB)-Průzkumník souborů ve Windows Mobile nabízí jen ty zcela nejzákladnější funkce. Někomu to stačí, ostatní se musí poohlédnout po alternativě. Těch je hodně a toto je jedna z nich. Chybí-li vám při procházení zobrazení velkých ikon, detailů, funkce „Execute With…“ (otevřít v programu), pohodlný hromadný výběr, změna atributů, vytváření zástupců a další, přijdete si na své.
WDrumsMobile.zip (1,8 MB)-WDrum's Mobile 1.0 je virtuální bicí set, do kterého si můžete přidat sady vlastních rytmických nástrojů a bubnovat na ně prsty nebo pohybovým senzorem. Pohybovým senzorem se však bubnuje dost špatně, takže si procvičíte především prsty. Aplikace má volitelnou vibrační odezvu a lze si vybrat mezi dvěma módy přehrávání zvuků. Zatím existují pouze verze pro VGA a WVGA displeje. Pod každým tlačítkem je název jemu přiřazeného nástroje. Blok na levé straně aktivuje pohybový senzor. Světle se označí tlačítka nástrojů přiřazená k jednotlivým polohám zařízení, ostatní jsou určena ke klasickému stisku.
Buggy_Exterminator.zip (1,2 MB)-Myslíte, že už jste vyčerpali všechny možnosti, jak využít váš WM komunikátor? Tahle aplikace vám dokáže, že ne. Odpuzovač komárů a jiného létajícího hmyzu jste ze svého zařízení ještě nejspíš neudělali. Osobně vám nemohu zaručit, že bude aplikace účinná, protože jsem na žádný hmyz nenarazil, ale už jen kvůli její originalitě stojí za vyzkoušení. Odhánění hmyzu je založeno na tvoření velmi vysoké frekvence zvuku. Proto budete jako první upozorněni, že aplikaci nemáte používat příliš dlouho, především v blízkosti dětí nebo vašich uší.

Diskusní téma: Aplikace na HTC,MDA

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek